ISANA YOUNG, EGG WHITE, PIANKA OCZYSZCZAJĄCA Z BIAŁKIEM JAJKA

ISANA PIANKA OCZYSZCZAJĄCA Z BIAŁKIEM JAJKA

Najnowsza seria kosmetyków Isany przeplata już cały internet. Nie wiem czy też tak macie, ale kiedy ja widzę wyróżniające się opakowanie dosłownie wszędzie, podświadomie wybieram ten kosmetyk w drogerii (jeśli jest mi akurat potrzebny). I chociaż linia pielęgnacji z białkiem jajka jest przeznaczona do skóry młodej, sięgają po nią osoby w każdym wieku. Pierwsze wrażenie nie było pozytywne, zdążyłam już zmieszać ją z błotem na instagramie, ale dałam jej kolejną szansę i tak doszłam prawie do denka.

ISANA PIANKA OCZYSZCZAJĄCA Z BIAŁKIEM JAJKA

ISANA YOUNG, EHH WHITE PIANKA OCZYSZCZAJĄCA Z BIAŁKIEM JAJKA

Pianka została stworzona z zastosowaniem technologii micelarnej (jakkolwiek to nie brzmi). Dzięki temu cząstki zanieczyszczeń pochodzące z otoczenia a także makijaż są niczym magnesem odciągane od skóry. Ma również działanie nawilżające, zapobiega wysuszaniu.

Skład: Aqua, Coco-Glucoside, Glycerin, Sodium, Coco-Sulfate, Glyceryl Oleate, Decyl Glucoside, Citric Acid, Panthenol, Parfum, Sodium Benzoate Albumen, Potassium Sorbate, Tocopherol, Hydrogenated Palm Glycerides Citrate.

ISANA PIANKA OCZYSZCZAJĄCA Z BIAŁKIEM JAJKA

ISANA YOUNG, EHH WHITE PIANKA OCZYSZCZAJĄCA Z BIAŁKIEM JAJKA

Tak jak wspominałam na wstępie, na początku nie piałam zachwytem do działania jajecznej pianki. Jajecznej w cudzysłowie, bo ekstrakt z białka znajdziemy na szarym końcu. Mimo to, skład jest krótki, SLS zastąpiony delikatniejszymi środkami myjącymi i jak na drogeryjny produkt do oczyszczania wypada przyzwoicie.

Przez lata nie stosowałam żadnych pianek, więc soczysta pieniąca się bańka do zmycia zanieczyszczeń z twarzy była dziwnym doświadczeniem - pianka wchodzi dosłownie wszędzie:D Konsystencja jest naprawdę przyjemna, ale  przez moje nastawienie miałam wrażenie, że nie domywa dokładnie skóry. 

Już miałam odstawić ją w kąt, ale po pewnym czasie zauważyłam, że skóra jest coraz to lepiej oczyszczona, bez zaczerwienień, miękka i rozświetlona. Nie zmieniałam przez ostatnie miesiące nic poza małym grzeszkiem - drogeryjną pianką. O dziwo przyzwyczajona to wyjątkowo delikatnych emulsji skóra nie zareagowała wysypem a często mi się to zdarzało w przypadku drogeryjnych kosmetyków. Z przyjemniejszych kwestii dodam jeszcze, że umila oczyszczanie twarzy swoim lekko cytrusowym zapachem. Nie pozostawia skóry ściągniętej - wręcz przeciwnie. Mam jedynie problem z domyciem resztek mascary, ale używam ostatnio wodoodpornych gagatków, więc nic nadzwyczajnego się nie wydarzyło:) Myślę, że za tak niską cenę pianka jest jak najbardziej godna polecenia i być może sięgnę po pozostałe kosmetyki z serii.

12,99 zł / 100 ml

ISANA PIANKA OCZYSZCZAJĄCA Z BIAŁKIEM JAJKA

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Copyright © 2016 Karolina Horsi blog , Blogger