MIYO X BEAUTYVTRICKS PALETA INSTAGLAM MAKIJAŻE


Miyo beautyvtricks insta glam

MIYO X BEAUTYVTRICKS INSTAGLAM

Dzisiejszym gościem na moim blogu jest  jedna z najbardziej fotograficznych palet -Insta Glam. Jestem pod jej ogromnym wrażeniem od pierwszego dotknięcia i użycia. Historia z jej posiadaniem jest całkiem ciekawa. Jej głównym problemem jest fakt, że została wypuszczona jako edycja limitowana. W pierwszej turze była dostępna jedynie na stronie producenta i nie udało mi się jej kupić. Tuż przed świętami pojawiła się w MintiShopie, więc od razu złożyłam zamówienie. Jakie było moje zaskoczenie, kiedy w paczce znalazłam tylko część zakupów .... brakowało wyczekiwanej palety Insta Glam.

Przeorałam regulamin i od razu się zasmuciłam - paczka teoretycznie powinna być otworzona przy kurierze a moja była odebrana na poczcie, więc żaden raport nie został spisany, żadnych świadków, katastrofa:) Napisałam do Mintishopu i na moje szczęście przyjeli moją "reklamację" a po świętach otrzymałam przepiękną Insta Glam.

Miyo beautyvtricks insta glam recenzja

MIYO X BEAUTYVTRICKS PALETA INSTA GLAM - PIERWSZE WRAŻENIE

Mam ją od niedawna, więc nie będzie to opis kilkumiesięcznego testu cieni a pierwsze wrażenia z jej używania. To co rzuca się od razu w oczy to przepiękne opakowanie. Oprawa graficzna zrobiła na mnie ogromne wrażenie, jestem wzrokowcem a z ładnych rzeczy znacznie przyjemniej mi się korzysta:) Wewnątrz umieszczono całkiem solidne lusterko. Osobiście nigdy nie narzekam na brak tego "gadżetu", ale wiem, że część z Was ceni ten dodatek. Biorąc pod uwagę kompozycje cieni - neutralne / kolorowe i wbudowane lusterko, paleta staje się idealnym kosmetykiem na podróż.


Miyo beautyvtricks insta glam recenza

MIYO X BEAUTYVTRICKS PALETA INSTA GLAM - KOLORYSTYKA CIENI I ICH WYKOŃCZENIE

Dopiero, kiedy zobaczyłam ją na żywo doszłam do wniosku, że jest idealna dla miłośniczki makijażu. Znajdziemy w niej wszystko. Z myślą o makijażu dziennym ulokowano w niej beżowy matowy cień, 3 odcienie brązu, stonowana musztarda. Powiekę ruchomą możemy rozświetlić błyszczącym beżem lub szlachetnym złotem. Kolorowa część bardziej przykuwa moja uwagę. Wszystkie odcienie pod względem tonacji jak i koloru pasują do siebie i są w stanie stworzyć spójny makijaż. Na pewno wyjątkową błyskotką jest w tym zestawieniu brokatowy cień, który kojarzy mi się z wróżką albo inną postacią z baśni.

CALLA - przepiękna, brokatowa błyskotka.
DAPHNE - matowy beż.
HOLLY - foliowe, idealne szampańskie złoto.
ILIMA - musztardowy mat.
HAZEL - jasny brąz w ciepłej tonacji.
LION'S TAIL - foliowe miedziane złoto.
MARIGOLD - matowa pomarańcza.
DAHLIA - foliowy róż, który na powiecie wygląda jak milion dolarów.
HIBISCUS - jak sama nazwa wskazuje jest to matowy hibiskus, albo jak dla mnie zgaszona żurawina.
ALGAE -  matowy, ciemny, głęboki turkus.
MORNING GLORY- matowy turkus
FORGET ME NOTS - turkuskowy, metaliczny
AMARANTH - matowy, średni brąz w neutralnej tonacji.
COCOA - matowy, ciemniejszy brąz w bardziej ciepłej tonacji.
BAT FLOWER - głeboka, matowa czerń.

Miyo beautyvtricks insta glam kolory

Miyo beautyvtricks insta glam

MIYO X BEAUTYVTRICKS INSTA GLAM PIGMENTACJA I PRACA CIENIAMI

Kolorystyka palety bardzo pobudza kreatywność i nie mogę się doczekać kiedy kolejny raz będę mogła się nią pobawić. Stworzyłam już kilka makijaży, więc nie muszę się dłużej zastanawiać i z czystym sumieniem mogę powiedzieć, że jak na tą półkę cenową cienie zachowują się magicznie. To, co przede wszystkim mi się w nich podoba to sprawne blendowanie i łączenie się miedzy sobą. Maty są bardzo dobrze napigmentowane, dla jednych to zaleta dla innych wada. Niektóre cienie mocno się pylą, ale nie odbieram to jako problem, ponieważ nigdy nie maluję oczu przed nałożeniem podkładu. Ciemniejsze cienie - Algae oraz Bat flower (ciemny morski / czerń) okazały się kłopotliwe przy dokładaniu przez co traciły na intensywności i zmierzały ku plamie.

Do wykonanych poniżej makijaży (różowy, turkusowy) wykorzystałam także paletkę MIYO five points palette - Carnival.

Chociaż paleta jest w tej chwili niedostępna, na Mintishopie widnieje informacja, że wkrótce pojawi się dostawa. Być może będzie jeszcze szansa na jej zakup.

Cena: 59,99 zł

Miyo beautyvtricks insta glam swatche

Miyo beautyvtricks insta glam swatche
Miyo beautyvtricks insta glam

Miyo beautyvtricks insta glam makijaz

Miyo beautyvtricks insta glam

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Copyright © 2016 Karolina Horsi blog , Blogger