ULUBIONE DROGERIE INTERNETOWE - BLACK FRIDAY WEEKEND PROMOCJI

NAJLEPSZE DROGERIE INTERNETOWE

W ciągu ostatnich lat ograniczyłam zakupy kosmetyków kolorowych w drogeriach stacjonarnych do minimum. Dosyć regularnie uzupełniam także zapasy pielęgnacji włosów z prostych przyczyn - większa różnorodność asortymentu w sklepach online i oczywiście ich ceny. Jestem stałym klientem kilku sklepów online a dzisiaj pokażę Wam moją świętą trójcę.

#1 LAWENDOWASZAFA24.PL

Zdecydowanie to moje ulubione miejsce w sieci pod względem zakupów kosmetyków pielęgnacyjnych. Mam wrażenie, że promocje w drogerii nigdy się nie kończą i oscylują na przynajmniej 20%. Asortyment jak dla mnie jest ogromny, znajdziemy naturalne kosmetyki do twarzy, ciała i włosów. Przykładowe dostępne marki: Sylveco itd/ Anwen, Bioline, Dr. Konopka, ECO LAB, Fitokosmetik, Karelia Organica, Le Cafe de Beaute, Organic Shop. Nigdy nie miałam problemu z opóźnieniem przesyłek jak np. w Kontigo, gdzie kilkukrotnie czekałam na wysyłkę 2 tygodnie.

W ten weekend przeceniono całą masę kosmetyków o zadowalającą kwotę. Szampony glinkowe od Fitokosmetik o których pisałam w poście z metamorfozą włosową kosztują obecnie 6,76 zł.
LAWENDOWA SZAFA OPINIE

 #2 COCOLITA.PL

Zdenkowany podkład czy korektor zawsze uzupełniam zakupami w Cocolicie, mam do tej drogerii sentyment. Bez przerwy poszerzają swój asortyment o nowe produkty i marki, szybko uzupełniają braki, regularnie rozpieszczają promocjami. Paczki zawsze dochodzą w ekspresowym tempie a kosmetyki są solidnie zabezpieczone. 

Z okazji Black Friday takie marki jak L'Oreal, Maybelline i NYX zostały przecenione do 50% - dla przykładu mascara So Couture kosztuje w tej chwili 22, 15 zł.#3 EKOBIECA.PL

Od czasu do czasu wracam do drogerii Ekobieca, szczególnie jeśli kończą mi się kosmetyki kolorowe i pielęgnacja. Tutaj asortyment jest naprawdę zróżnicowany - zaczynając od kolorówki z najniższych półek po marki trudniej dostępne (jak np. Xuri Cosmetics) / kosmetyki naturalne / kosmetyki azjatyckie. 

Z okazji Black Friday możemy skorzystać z kodu rabatowego na 20% - 35%, które obowiązują m.in na marki: Skin79, Nacomi, Missha, Orientana, Neonail, Makeup Revolution, Nabla.


Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Copyright © 2016 Karolina Horsi blog , Blogger