Catrice, All Matt Plus - matujący podkład na co dzień


catrice all matt plus recenzja

Matujący podkład na jesień

All Matt plus poznałam w prawdzie wiosną, ale obecnie jest idealny moment na zmianę kosmetyków pod nadchodzącą jesień - w tym także podkładu i zamierzam do niego wrócić. Na przełomie marca/kwietnia miałam upierdliwe problemy alergiczno skórne o których wspominałam we wpisie z naturalną pielęgnacją. Stroniłam od makijażu, ale bywały takie sytuacje, że musiałam coś nałożyć. Szukałam więc podkładu matującego, kryjącego, jednocześnie łaskawego dla skóry. All Matt plus nie kupiłam przez przypadek, był często polecany przez koleżanki blogerki a jego gama kolorystyczna wtapia się w słowiański kanon. 

Kilka słów od producenta...

Głównym zadaniem podkładu jest neutralizowanie świecenia skóry z pigmentami odbijającymi światło. Dzięki pigmentom uzyskujemy satynowo - matowe wykończenie a nasza cera powinna być ujednolicona. Formuła podkładu jest nawilżająca i niezapychająca, testowany dermatologicznie.


catrice all matt plus recenzja swatche

Jego solidne, szklane opakowanie w kształcie zgrabnej buteleczki już sugeruje, że nie jest to kolejny przeciętniak z drogerii. Ma gęstą, kremową formułę, rozprowadza się bez problemu - nie tworzy smug i wygląda świeżo. Ujednolica koloryt cery, zakryje lekkie zmiany, ale nie jest w 100% kryjący. Takie połączenie jest jak dla mnie najlepsze na okres wiosna/jesień przy zaczerwienionej skórze. 

Przekonał mnie do siebie również swoim satynowym, naturalnym wykończeniem. Nawet przy mocno absorbującym pudrze nie tworzy płaskiej, pudrowej maski. Wiosną nie podkreślał suchych skórek a w tamtym okresie miałam z tym większy problem. Nie zapychał, ani nie wpływał negatywnie na stan mojej cery.

W gamie kolorystycznej znajdziemy 4 odcieni. Wybrałam najjaśniejszy - 010 light beige, który ma neutralną, lekko beżową tonacje i powinien pasować wielu z Was. 

W ciągu dnia nie zmienia koloru, ani nie ciemnieje co jest jego wielką zaletą. Przy takich cerach jak moja - mieszana, jest to częściej widoczne, ponieważ nadmierne wydzielanie sebum wpływa na oksydacje.

Jedyną jego wadą do której mogę się przyczepić jest kiepska wydajność. Przy częstym stosowaniu potrafi zniknąć w ciągu 1,5 - 2 mies.

Cena: ok. 27 zł / 30 ml

catrice all matt plus recenzja swatche

catrice all matt plus recenzja swatche
catrice all matt plus recenzja swatche

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Copyright © 2016 Karolina Horsi blog , Blogger