Marion, Star color - szampon koloryzujący do pasemek i ombre | Efekt na blond włosach

marion star color rozowe wlosy efekty

Opis producenta:

Kolorowe pasemka i ombre możesz wykonać według własnej inwencji. Mieszaj różne kolory z serii i stwórz tęczową rewolucję na głowie! Wyraź osobowość kolorem i podkreśl indywidualny styl.
W kartoniku: 2 x 35 ml  = 2 aplikacje!
  •  ŁAGODNA I BEZPIECZNA FORMUŁA – bez amoniaku, utleniacza, rezorcyny i PPD.
  •  SZYBKA I ŁATWA APLIKACJA- produkt jest gotowy do użycia
  • SASZETKI Z APLIKATOREM-  łatwe samodzielne wykonanie pasemek i ombre
  •  Kolor półtrwały. Nie zmywalny w 100%. Trwałość ok. 8-10 myć.
Szampony koloryzujące dostępne są w 6 intensywnych wariantach kolorystycznych. Na drogeryjnych półkach możemy spotkać się z serią pastelową - utrzymująca się na włosach do 5 myć. Z początku chciałam wypróbować delikatniejszy odcień, ale w osiedlowej drogerii był na tyle ubogi wybór, że w ostateczności do  koszyka trafiła soczysta fuksja.

Co ciekawe, szampon został podzielony na dwie saszetki, więc jeśli mamy w planach delikatne pasemka czy ombre, zawartość wystarczy na dwa zabiegi.


marion star color rozowe wlosy efekty

Jakkolwiek to nie wygląda, moim zamiarem było stworzenie różowego ombre:) Szampon trzymałam na włosach ok. 35-40 minut. Uzyskany odcień nie był na tyle intensywny jak przedstawił go producent na opakowaniu, ale na żywo prezentował się zadowalająco, lekko pastelowo. Z każdym myciem pigment coraz mocniej się wypłukiwał, po kilku myciach włosy wróciły do swojego wyjściowego koloru.

WADY...

Świeżo po zabiegu włosy były bardzo przesuszone a końcówki żyły swoim życiem. Obecnie moje włosy są w bardzo kiepskiej kondycji, ale nałożenie koloryzującego szamponu pogłębiło chwilowo problem. Raczej nie sięgnę ponownie po produkty tego typu, zaspokoiłam swoją ciekawość - całe szczęście, że kolor znika tak szybko:)

Cena: ok. 6-8 zł

marion star color rozowe wlosy efekty

Co sądzicie o wakacyjnym trendzie na kolorowe włosy?:)

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Copyright © 2016 Karolina Horsi blog , Blogger