Mollon PRO - regenerujący olejek różany

olejek różany, pielęgnacja skórek, pielęgnacja paznokci, jak pielęgnować paznokcie


Kilka słów od producenta: "Skutecznie regeneruje i uelastycznia skórki wokół wału paznokciowego. Wcierany w macierz odżywia kruche, łamliwe i rozdwajające się paznokcie. Wzmacnia je i nabłyszcza" 


Moja opinia

Z uwagi, że jest to mój pierwszy olejek przeznaczony stricte do pielęgnacji skórek, nie mam porównania z podobnymi preparatami tego typu. Olejek marki Mollon PRO otrzymujemy w solidnej butelce a to co kryje w środku od razu wzbudza zainteresowanie. Nie bez przyczyny nazwano go różanym - wewnątrz, zostały zatopione maleńkie płatki róż. Oczywiście takie drobinki nie wpłyną na jakość olejku a dodają mu jedynie atrakcyjności wizualnej.

Jak to zazwyczaj bywa z kosmetykami różanymi, zapach nie przypomina kwitnącego w ogrodzie kwiatu. Jest lekko chemiczny, wyczujemy w nim nuty cytrusowe, ale z pewnością nie różę.

Kosmetyk przyjemnie się aplikuje, olejek nie jest zbyt rzadki, więc nie spływa po dłoniach. Oczywiście, nie wchłania się tak szybko jak krem do rąk, ale po kilku minutach nie ma po nim śladu. Nie tłuści ubrań przy przypadkowym dotknięciu. Olejek pozytywnie wpływa na okolicę wokół paznokcia - nawilża i zmiękcza skórę, przez co paznokcie wyglądają estetycznie. Nie używam go codziennie, jednak przy regularnym stosowaniu efekty pielęgnacji widoczne są bardzo szybko.

Cena: 17 zł/15 ml

Stosujecie olejki lub podobne kosmetyki do pielęgnacji paznokci i skórek?

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Copyright © 2016 Karolina Horsi blog , Blogger