MIYO, FIVE POINTS PALETTE, CARNIVAL - NAJLEPSZE CIENIE NA POLSKIM RYNKU?

miyo carnival

miyo carnival

Hej!

Kosmetyki MIYO stały się ostatnio bardziej rozpoznawalne a wszystko za sprawą palety przy współpracy z BeautyvTricks - Insta Glam. Doskonała jakość, ciekawe połączenie kolorystyczne i niska cena sprawiły, że paleta wyprzedawała się w ciągu godzin (na początku marca ma być znów dostępna).


W asortymencie Miyo można znaleźć więcej ciekawych perełek, szczególnie jeśli pozostajemy przy cieniach. Mini paletki Five Points Palette pojawiały się nieśmiało w blogosferze i oczarowały mnie swoją pigmentacją. Moja przygoda z nimi rozpoczęła się od jednej z najbardziej kolorowych wersji. Tak intensywne odcienie bywają problematyczne, więc tym bardziej byłam ciekawa czy róże i niebieskości będą zachowywać się podobnie jak przewspaniałe nudziaki z pozostałych palet.

miyo carnival

Paletki możemy kupić online a na dzień dzisiejszy do wyboru mamy aż 17 wersji kolorystycznych. Podoba mi się ogromna różnorodność cieni i wychodzenie poza granice trendu ostatnich lat jakim jest ciepła tonacja. Wśród zestawień znajdziemy zestawienia chłodne, neutralne, ciepłe a także połączenia szalonych odcieni jakie możecie zobaczyć w dzisiejszym poście:)

Opakowanie jest oczywiście plastikowe i raczej nikogo nie dziwi, że paleta za niecałe 16 zł wizualnie nie będzie porównywana do dzieł sztuki. W wersji Carnival umieszczono 4 cienie matowe (soczysta pomarańcza, neonowy róż, turkus oraz niebieski) i jeden cień z drobinami (koralowy). W internecie można znaleźć starszą wersję w czarnym opakowaniu. Sugerując się starszymi zdjęciami wydaje mi się, że pierwotna wersja cieni odbiega od teraźniejszej - wszystkie były matowe a kolory lekko przygaszone.

Do dziś nie mogę wyjść z zachwytu ich pigmentacji. Każda droga paleta z intensywnymi odcieniami, których pigment i osypywanie pozostawiają wiele do życzenia jest tłumaczona w jeden sposób "takie kolory są trudne w tworzeniu i dlatego bywają problematyczne". Chyba zagraniczne marki powinny się uczyć robić cienie od naszego polskiego MIYO!:) Wszystkie kolory płyną po skórze jak masełko, przepięknie się blendują i przechodzą pomiędzy sobą a co najważniejsze - na powiece nie tracą na intensywności. Nie są kredowe, suche - wręcz przeciwnie! Ich formuła jest naprawdę przyjemna. Nie pozostaje mi nic innego jak powiększanie kolekcji o kolejne paletki. Obecnie możemy skorzystać z promocji - przy zakupie 3 palet baza pod cienie za 1 zł.

Cena: 16,99 zł

miyo carnival

miyo carnival

miyo carnival


miyo carnival

miyo carnival

miyo carnival makeup

miyo carnivalBrak komentarzy:

Prześlij komentarz

Copyright © 2016 Karolina Horsi blog , Blogger