BIŻUTERIA Z ALIEXPRESS #CEBULADEALS

Aliexpress biżuteria

#Kolczyki z tłoczonym rysunkiem

Cena: $2,40

Jedna z tych par, którą dziś nie zaliczę do #cebuladeals, ponieważ znacznie przepłaciłam za tą transakcję i przestrzegam Was przed szybkim przechodzeniem do "kup teraz". Przez moją nieuwagę  razem z przesyłką zapłaciłam ponad $8,00. Czy są warte tej ceny? To zwykłe, plastikowe kolczyki, których nie założę na co dzień a były mi potrzebne jedynie do zdjęć:)

Aliexpress kolczyki

Aliexpress kolczyki

#Etniczne kolczyki

Cena: $1,29

Kolejna, tym razem bardziej stonowana para niewyjściowych kolczyków. Frędzle w postaci biżuterii rzucały mi się w oczy latem (na Aliexpress jest tego plaga) i o ile u kogoś dosyć mi się podobały tak sama nie jestem do nich przekonana:)

Aliexpress kolczyki

Aliexpress 11 listopada

#Geometryczne kolczyki

Cena: $3,09

Chociaż na co dzień noszę jedynie srebrne wkrętki, ten model wyjątkowo mi się spodobał. Na żywo odcienie są bardziej wyraziste i już gołym okiem widać, że kolczyki są solidne. Niestety ich ciężar jest dla mnie nie do zniesienia.

Aliexpress 11 listopada

#Różowe skrzydła

Cena: $0,56

Problem tych kolczyków tkwi w tandetnym kolorze i nie wiem co mnie podkusiło do jego wyboru. Pewnie w innym odcieniu wyglądałyby znacznie lepiej!

Aliexpress 11 listopada

#Naszyjnik z kryształkami

Cena: $2,29

W sieciówkach na próżno szukać tak pięknego naszyjnika, który jednocześnie kosztuje grosze. W dalszym ciągu jest w sprzedaży a już niebawem - 11 listopada, czyli dzień wyprzedaży. Przyznam, że zdjęcie nie oddaje jego prawdziwego uroku, to mój ulubiony drobiazg z Aliexpress:)

Aliexpress 11 listopada


#Retro kolczyki z antycznym złotem

Cena: $3,33

Ten wzór jest solidnie wykonany i na żywo prezentuje się efektywnie. Niestety, są dosyć ciężkie (wiele pięknych kolczyków z Aliexpress ma nieprzeciętną wagę). 

Aliexpress11 listopada

#Kolczyki Vintage

Cena: $2,17 - teraz $2,93
          $1,88 - teraz $2,60

Obie pary kupione w tym samym sklepie, gdzie przesyłka mocno przerosła wartość kolczyków. W tym przypadku również nie zwróciłam uwagi za przesyłkę i ostatecznie zapłaciłam..... $9,31. Miałam sytuacje, że zanim zakupiony produkt został wysłany rezygnowałam z zakupów a pieniądze zostały zwracane. Próbowałam cofnąć transakcję, ponieważ sklep zwlekał z wysyłką kilka dni, ale nie reagowali na moją prośbę.

Aliexpress kolczyki 11 listopadaAliexpress 11 listopada

#Wielkie serca

Cena: $0,81 - teraz $1,83

Muszę Wam przyznać, że często kupuję na Ali głupotki i dopiero jak do mnie dojdą zastanawiam się, czy było mi to w ogóle potrzebne. Nie wiem co sądzić o tych kolczykach, chyba jestem na takie serca za stara:)

Aliexpress kolczyki

#Kolczyki pompony

Cena: $0,47

Pomponowe ozdoby zalewają Aliexpress i znajdziemy kolczyki o takich wzorach, które nawet nam się nie śniły. Ten model jest najprostszy i podoba mi się znacznie bardziej niż ten, który pokazywałam Wam na początku. W dodatku do wyboru mamy mnóstwo kolorów.

Aliexpress kolczyki pompony

Aliexpress kolczyki pompony

#Liście boho

Cena: $1,40 - teraz $1,44

Ta para poprzez swoja wielkość i wzór od razu rzuca się w oczy. Oryginalny design przykuł moją uwagę, ale niestety są wyjątkowo ciężkie  i założenie ich na 30 minut to niewyobrażalna męka:)

Aliexpress 11 listopada

#Kolczyki zachodzące na ucho

Cena: $0,69

W motywie z listkami, które mają przylegać do ucha coś jednak nie wyszło, ponieważ górna część opada i nie prezentują się tak jak autor miał na myśli:)
Aliexpress kolczyki


Jak widzicie wiele z powyższych par prezentuje się wprost proporcjonalnie do ceny, ale nie jest to absolutnie regułą:) W przeszłości kupowałam srebrne wkrętki i noszę je do dzisiaj. Tak, można na Aliexpress znaleźć srebrną biżuterię (po nieszlachetnym materiale bolą mnie uszy i od razu rozpoznam zwykły metal). Do naszyjników mam znacznie więcej szczęścia, ponieważ ten z dzisiejszego wpisu nie był moim pierwszym zakupem - zawsze byłam zadowolona a zdjęcie odzwierciedlało wygląd w rzeczywistości.

Brak komentarzy:

Publikowanie komentarza

Copyright © 2016 Karolina Horsi blog , Blogger