LOVELY LIQUID CAMOUFLAGE - KRYJĄCY KOREKTOR NR 01

Lovely liquid camouflage 01 swatche recenzja

Wypuszczenie w ostatnim czasie płynnego korektora to dla szanującej się marki wręcz kwestia honoru. Dzisiejszy bohater - Liquid Camouflage to odpowiedź z szafy Lovely na trend posiadania idealnie kryjącego kamuflażu. Od producenta dowiadujemy się, że korektor zakryje wszelakie zmiany, wypryski, przebarwienia i cieni pod oczami. Aplikator w formie gąbeczki ułatwi nam rozmieszczenie produktu w strategicznych miejscach. Możemy go wykorzystać do konturowania twarzy. Korektor dostępny w 3 odcieniach a jego koszt to 13,49 zł / 8 ml.


Lovely liquid camouflage 01 swatche recenzja


ZALETY:

  • Opakowanie i szata graficzna - nie wiem jak Wy, ale ja przepadam za kosmetykami miłymi dla oka, znacznie przyjemniej się ich używa. Korektor od Lovely ma zdecydowanie jedno z najbardziej uroczych opakowań (ponoć było inspirowane Tarte Shape Tape, ale w tym zestawieniu Lovely wypada bardziej przekonująco).
  • Jasne odcienie - chociaż szafa dysponuje jedynie 3 odcieniami, najjaśniejszy jest wyjątkowo jasnym, neutralnym odcieniem. Nawet tak jasna karnacja jak moja potrzebuje koktajlu z kropelką ciemniejszego korektora.
  • Trwałość - jak na zastygający korektor przystało, Liqud Camouflage utrzymuje się na skórze przez wiele godzin.
  • Konsystencja -  nieśmiało zdradziłam mój ulubiony korektor z Catrice, ten w moim odczuciu jest bardziej kremowy i mniej tępy na skórze, przez co mniej podkreśla zmarszczki.
  • Krycie - dla mnie jest średnie, w kierunku do mocnego. W gorsze dni Catrice znacznie lepiej radzi sobie cieniami. W lepsze dni posiłkuję się Lovely, dlatego nie jest to dla mnie wadą.
  • Sprawdza się jako baza pod cienie - żaden korektor nie spisał się w tej roli na moich tłustych powiekach, przy cut crease trzyma cienie w ryzach jak sprawdzona baza.
  • Cena - za niecałe 14 zł otrzymujemy świetny produkt!
WADY:

  • Wydajność - zniknął z pojemniczka w przeciągu 3 miesięcy. Nie maluję się codziennie a poza tym używałam go naprzemiennie z dwoma innymi produktami. Nie mam pojęcia jak to się stało:)
  • Oksydacja - na mojej skórze ciemnieje i to o jeden ton. Z drugiej strony - nie muszę go aż tak mocno przyciemniać, robi to za mnie:) 

Lovely liquid camouflage 01 swatche recenzja

Lovely liquid camouflage 01 swatche recenzja

Lovely liquid camouflage 01 swatche recenzja

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Copyright © 2016 Karolina Horsi blog , Blogger