Wyszłam za mąż i założyłam sklep internetowy!Witajcie kochani! Gdyby ktoś zastanawiał się czy żyję, to mam się całkiem dobrze i pewnie część z Was zna powód mojej "chwilowej" nieobecności. Maj był niezwykle zwariowanym miesiącem, 2 tygodnie temu walczyłam żeby nie zemdleć przed ołtarzem. Oprócz zakończenia życia na kocią łapę zalegalizowałam też swoją firmę i tak oto powstał owoc mojej ostatniej pracy - sklep internetowy z odzieżą Outletową i używaną. Pojawiłam się w sieci początkiem czerwca, więc towaru z czasem oczywiście będzie znacznie więcej:) Serdecznie zapraszam Was do polubienia fanpage'u OutletRoom.pl


Klikając w zdjęcia zostaniecie przekierowani do sklepu.
http://outletroom.pl/

http://outletroom.pl/

Kiedy czytacie ten post ja dopieszczam ostanie rzeczy przed naszą podróżą poślubną (wielki miodowy miesiąc z synem) :D Już wieczorem będziemy w Albanii, więc jeśli chcecie przenieść się ze mną do bałkańskiej krainy zajrzyjcie na instagrama @karolinahorsi. Z ręką na sercu, pewnie więcej będzie się działo na moim prywatnym koncie @szarykarolina.


Oczywiście to nie koniec majowych wieści, nasza rodzina znów się powiększyła! Do świnek morskich dołączył kudłaciuch, który wywrócił nasze mieszkanie do góry nogami, spokój to pojęcie względne.
A nasza sesja ślubna została już przekładana 2 razy, więc na koniec mój niedoszły sesyjny wianek:)Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Copyright © 2016 Karolina Horsi blog , Blogger