PALETA AFFECT NATURALLY MATT + WYNIKI
Idealna paleta dzienna?

Perfekcyjna pigmentacja, uniwersalna kolorystyka i masełkowata konsystencja - czy istnieje idealna paleta "dzienna", którą wykona przepiękny makijaż nie tylko profesjonalista? Muszę przyznać, że nie spodziewałam się po polskiej marce aż tak wspaniałej palety. Odkąd ją posiadam odłożyłam w kąt moją ukochaną Smoky marki Zoeva, która swego czasu spełniała moje wszystkie oczekiwania. 

Przyjrzyjmy się jej bliżej - producent gwarantuje najlepszej jakości pigmentację oraz łatwość w blendowaniu. Cienie są matowe i zawierają w sobie sproszkowaną masę perłową. Paleta została stworzoną przez markę Affect Cosmetics ze współpracą z wizażystką Karoliną Matraszek.

affect naturally matt recenzja swatches

Przepiękna kolorystyka

Szukając palety dziennej większość z nas oczekuje neutralnych odcieni - beże, brązy, wrzosy. W tej palecie znajdziemy wszystko co potrzeba do stworzenia makijażu dziennego, ale wpleciono także odrobinę ostatnich trendów w ciepłej tonacji (mowa m.in o rudym cieniu - tak wygląda w palecie, który na brązowej bazie wybija ciepły ton rudości, dlatego uwielbiam blendować nim "krawędzie" brązów, ponieważ taki akcent podkreśla jasna tęczówkę).

Przyznam, że szukając przed zakupem zdjęć w internecie czasem miałam wrażenie, że oglądam całkiem inne palety, mnóstwo zdjęć mocno przekłamuje kolorystykę, dlatego w dzisiejszy post wrzuciłam fotografie, które w 100% oddają ich rzeczywisty odcień. 

Wśród 10 matów znajdziemy:
  • biały cień, którego używam jedynie do rozjaśnienia wewnętrznego kącika w matowym makijażu. Przyznam, że używam go najrzadziej i szkoda, że nie zastąpiono go czymś beżowym/śmietankowym.
  • pastelowa brzoskwinia - a może i wisienka na torcie! Ten cień jest wyjątkowy - jasna brzoskwinia z którą można połączyć każdy pozostały cień. Jej pigmentacja naprawdę robi ogromne wrażenie.
  • jasny, chłodny brąz (m.in do podkreślenia załamania), chłodna, jasna czekolada i głęboka, ciemna czekolada to jedyne 3 brązy w tym zestawieniu utrzymane w neutralnej lub chłodnej tonacji, ale ich ilość jest wystarczająca. Jak możecie zauważyć, nie znajdziemy w palecie czerni.
  • 2 odcienie przepięknych wrzosów.
  • jasny brąz z lekko ceglastym akcentem;
  • brązowo - rudy odcień, którym można urozmaicić każdy dzienny makijaż;
  • palona cegła, która na powiece wpada w neutralne bordo.
Jakość, która ułatwia tworzenie makijażu

Cienie blendują się jak marzenie, przechodzą między sobą w sposób, który daje maksimum przyjemności z robienia makijażu. Nie zlewają się ze sobą, co jest dużym atutem! 


A co można im zarzucić... ?

Ah, jak one się pylą! Przy każdym włożeniu pędzla w cień tworzy się smuga proszku. Z osypywaniem przy aplikacji na powiekę nie mam problemu, ale przy tak mocnym pyleniu dosyć szybko znikają z palety.

Cena: ok. 98,00 zł
affect naturally matt recenzja swatches
affect naturally matt recenzja swatches
affect naturally matt recenzja swatches

A teraz czas na najważniejsze, czyli wyniki rozdania. Przepraszam, że musiałyście tyle czekać.

Pudełko poleci do PANI MALPKA (princess.malpka)

Dane do wysyłki wyślij na email: dzygli.paw@gmail.com

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Copyright © 2016 Karolina Horsi blog , Blogger